image7

Site İçeriği

Ek Bilgiler

 - Cumartesi tek gece konaklamalarda toplam konaklama bedeline % 50 fiyat farkı ilave edilir. Bu durumda Barakanıza Cumartesi sabahtan giriş yapabilirsiniz.
- Barakanıza giriş saati 14:00, çıkış saati ise 12:00'dir. Bununla beraber kamp alanımızdaki hizmetlerimizden giriş ve çıkış günleri tam gün olarak istifade edebilirsiniz.
- Haftaiçi günlerimiz Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe geceleri, Haftasonu günlerimiz ise Cuma ve Cumartesi geceleridir.
- Barakalarımızda, masa ve sandalye bulunmaktadır.
- Barakalarımızda, çarşaf, nevresim, yastık ve pike bulunmaktadır (isteğe bağlı battaniye de verilebilir)
- Barakalarımızda, mutfak tezgahı, 2'li ocak, büyük tüp ve ortak kullanım  buzdolabı bulunmaktadır ( 7 gün ve fazlası konaklamalarda tarafımızdan  karşılanacak olan tüp miktarı 1 adet ile sınırlıdır)
- Sezonluk Barakalar (14 Haziran - 06 Ekim) telefon ile irtibata geçiniz.

 
Dama Kamp Alanı Kuralları

  • Kamp alanımızda mangal yakmak ve tüp kullanmak serbesttir.
  • Kamp alanımızda semaver ve nargile serbesttir.
  • Kamp alanımızda kettle kullanmak ve münferit ateş yakmak yasaktır.
  • Kamp alanımızda müzik sesi saat 23:00 kısılır ve saat 24:00 de kapatılır. Sohbet ses tonumuzu ise diğer kamp arkadaşlarımızı rahatsız etmeyecek kadar kısarız.
  • Kamp alanımızda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri park halinde araç bulundurmayız. Bu Günlerde Aracınızı kamp alanına sadece eşya indirip bindirmek için, Kampa giriş gününüzde ve kamptan ayrılacağınız gün içerisinde sokabilirsiniz.
  • Yoğun günlerde ortak kullanımda olan buzdolaplarımız, sadece bozulabilecek yiyeceklerinizi koymanız içindir.

Nasıl Hesaplayacaksınız?

  Konaklama yapacağınız günleri kişi sayısına göre gün-gün toplayınız ve bulduğunuz rakama, yukarıda gün sayısına bağlı olarak belirtilen indirim oranını uygulamayı unutmayınız. Bu indirim oranlarından da anlaşılacağı gibi ne kadar uzun kalırsanız, indirim oranınız o kadar artacaktır ve bu indirim, süre başlangıcında peşin ödeme için geçerlidir. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz. Teşekkür ederiz.