image19
image20

Lütfen detayları okuyunuz

 - Cumartesi tek gece konaklamalarda toplam konaklama bedeline % 50 fiyat farkı ilave edilir. Bu durumda Çadırınıza Cumartesi sabahtan giriş yapabilirsiniz.
- Çadırınıza giriş saati 14:00, çıkış saati ise 12:00'dir. Bununla beraber kamp alanımızdaki hizmetlerimizden giriş ve çıkış günleri tam gün olarak istifade edebilirsiniz.
- Haftaiçi günlerimiz Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe geceleri, Haftasonu günlerimiz ise Cuma ve Cumartesi geceleridir.
- Aile Ev Tipi Çadırlarımızda, 10 cm lik sünger yataklarımız 30 cm yüksekliğindeki ahşap divanların üzerindedir (Yani yerde yatmazsınız)
- Aile Ev Tipi Çadırlarımızda, çarşaf, nevresim, yastık ve pike bulunmaktadır (isteğe bağlı battaniye de verilebilir).
- Aile Ev Tipi Çadırlarımızda, masa sandalye, 100 x 55 cm lik mutfak tezgahı, 2'li ocak, büyük tüp, ve mangal bulunmaktadır (Tüp kullanımı sadece yemek pişirmek ve çay-kahve yapmak içindir. 7 gün ve fazlası konaklamalarda tarafımızdan  karşılanacak olan tüp miktarı 1 adet ile sınırlıdır).
- Çadırlarımızda minimum 2 yetişkinin yanında 0-6 yaş ücretsizdir.
- Sezonluk Aile Ev Tipi Çadır (14 Haziran - 06 Ekim) 3.900.-TL'dir. Bu fiyatımız 3 kişilik Aile için geçerlidir. Aynı ailede 2. çocuk ücretsiz kalabilir ve Sezon içerisinde kişi sayısını ve uygulamayı geçmemek şartıyla isimler değiştirilebilir (Yani 2-3 aile birleşerek sezonluk kiralama yapabilirsiniz).


 Dama Kamp Alanı Kuralları

  • Kamp alanımızda mangal yakmak ve tüp kullanmak serbesttir.
  • Kamp alanımızda semaver ve nargile serbesttir.
  • Kamp alanımızda kettle kullanmak ve münferit ateş yakmak yasaktır.
  • Kamp alanımızda müzik sesi saat 23:00 kısılır ve saat 24:00 de kapatılır. Sohbet ses tonumuzu ise diğer kamp arkadaşlarımızı rahatsız etmeyecek kadar kısarız.
  • Kamp alanımızda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri park halinde araç bulundurmayız. Bu Günlerde Aracınızı kamp alanına sadece eşya indirip bindirmek için, Kampa giriş gününüzde ve kamptan ayrılacağınız gün içerisinde sokabilirsiniz.
  • Yoğun günlerde ortak kullanımda olan buzdolaplarımız, sadece bozulabilecek yiyeceklerinizi koymanız içindir.

Nasıl Hesaplayacaksınız?

Konaklama yapacağınız günleri kişi sayısına göre gün-gün toplayınız ve bulduğunuz rakama, yukarıda gün sayısına bağlı olarak belirtilen indirim oranını uygulamayı unutmayınız. Bu indirim oranlarından da anlaşılacağı gibi ne kadar uzun kalırsanız, indirim oranınız o kadar artacaktır ve bu indirim, süre başlangıcında peşin ödeme için geçerlidir. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz. Teşekkür ederiz.

image21

İsterseniz Oda-Kahvaltı olarak da konaklama yapabilirsiniz

Genelde kısa süreli konaklamalar için tercih edilir. Yemek üretme ile vakit kaybetmek istemeyen misafirlerimiz için ideal bir konsepttir. 

15 Çeşit malzemeyle hazırlanan Kahvaltı Tabağımız, iki bardak çay ile servis edilir.

Bu konsept (Oda-Kahvaltı seçeneği), konaklama fiyatınıza Günlük Kişibaşı +20.-TL olarak fiyatlandırılır ve konaklama süresince geçerlidir (Yani 1 gün kahvaltılı, bir gün kahvaltısız olmaz. Örneğin 4 gün kalacaksınız; 4 gün boyunca ya kahvaltılıdır ya da kahvaltısızdır).